Aktualności
INFORMACJA

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówkach oświatowych w tym przedszkolach – decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa – Decyzją Zarządu Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej MAKS, Organu Prowadzącego Niepubliczne Przedszkole „Misiowo” w Chorkówce  z dnia 23.03.2020r.;

Począwszy od kwietnia prosimy uiszczać za przedszkole tylko opłatę stałą (połowa stawki czesnego) wpłacając przelewem na podany niżej rachunek bankowy (zmiana formy płatności dotyczy tylko okresu przejściowego na czas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych). Opłaty uiszczamy do 5 dnia każdego miesiąca.

W kwietniu poza opłatą stałą będzie również opłata za zajęcia dodatkowe (tańce, j. angielski) za miesiąc marzec – informacja dotyczy tylko tych dzieci które uczęszczały na te zajęcia w marcu. Jeśli chodzi o tańce Ci z Państwa którzy wpłacili opłatę semestralną 80 zł nie płacą teraz nic. Zajęcia zostaną odrobione, ewentualnie w późniejszym terminie pieniądze będziemy zwracać. Natomiast osoby które płacą co miesiąc za zajęcia taneczne prosimy o uregulowanie płatności za marzec tak jak do tej pory opłacaliście je jeśli oczywiście dziecko było obecne.

Dane do przelewu:

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna MAKS

Niepubliczne Przedszkole „Misiowo”

Chorkówka 160

38-458 Chorkówka

Bank Spółdzielczy w Rymanowie oddział Chorkówka

Nr konta: 91 8636 1031 2003 1502 9537 0001

W tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko dziecka oraz dany miesiąc.

 

W okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień)  nasze przedszkole będzie czynne, oczywiście jeśli sytuacja się unormuje i placówki oświatowe zostaną otwarte. W tym czasie opłaty będą obowiązywać takie jak w roku przedszkolnym, nie będzie żadnych zmian w opłatach.

Wkrótce pocztą zostaną nadesłane materiały dla dzieci. Zachęcamy do dołączenia do grup na fb. W razie pytań wątpliwości  jesteśmy do dyspozycji.

 

Pozdrawiamy

Zarząd, Dyrekcja, Pedagodzy z Misiowa

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Google Plus