Grupy

Do Niepublicznego Przedszkola „Misiowo” w Chorkówce uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat, które podzielone zostały na trzy grupy wiekowe:

2,5 -3 latki  gr „Biedronek”

Są to dzieci które spędzają u nas wolny czas na zabawach i adaptacji z nowym otoczeniem rówieśnikami oraz Paniami. W grupie tej realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Program realizowany jest w oparciu o „Kolekcję Przedszkolaka 3- latka” wydawnictwa Nowa Era.

Wychowawca grupy: Pani Dominika Dubis i Pani Anna Szydło pomoc wychowawcy: Pani Karolina Sobczyk

 

4 latki gr „Pszczółek”

Są to dzieci przebywające w przedszkolu do lub powyżej 6 godz. dziennie. W grupie tej realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Program realizowany jest w oparciu o „Kolekcję Przedszkolaka 4-latek” wydawnictwa Nowa Era. Zajęcia dodatkowe odbywają się zgodnie z planem tygodniowym.                                                                                                               Wychowawcą grupy jest Pani Sabina Janik  i Pani Patrycja Janas

 

5 – latki  gr „Motylków”

Są to dzieci przebywające w przedszkolu do, lub powyżej 6 godz. dziennie. W grupie tej realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Program realizowany jest w oparciu o podręczniki z serii „Kolekcja Przedszkolaka 5- latek” wydawnictwa Nowa Era. Zajęcia dodatkowe odbywają się zgodnie z planem tygodniowym. Dzieci uczestniczą w imprezach przedszkolnych, przedstawieniach, konkursach, wycieczkach.

Wychowawcą grupy jest Pani Katarzyna Ziemiańska i Pani Karolina Wawrzycka

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Google Plus