Grupy

Do Niepublicznego Przedszkola „Misiowo” w Chorkówce uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, które podzielone zostały na trzy grupy wiekowe:

3 – 4 latki  gr „Misie”

Są to dzieci które spędzają u nas wolny czas na zabawach i adaptacji z nowym otoczeniem rówieśnikami oraz Paniami. W grupie tej realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Program realizowany jest w oparciu o „Planeta dzieci” wydawnictwa WSiP.

Wychowawca grupy: Pani Katarzyna Ziemiańska i Pani Karolina Sobczyk pomoc wychowawcy: Pani Katarzyna Muszyńska

 

4 -5 latki gr „Tygryski”

Są to dzieci przebywające w przedszkolu do lub powyżej 6 godz. dziennie. W grupie tej realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Program realizowany jest w oparciu o „Planeta dzieci” wydawnictwa WSiP. Zajęcia dodatkowe odbywają się zgodnie z planem tygodniowym.

 Wychowawcą grupy jest Pani Joanna Szydło i Pani Patrycja Janas

 

5 – 6 latki  gr „Sówki”  w której realizowane jest roczne przygotowanie przedszkolne

Są to dzieci przebywające w przedszkolu do, lub powyżej 6 godz. dziennie. W grupie tej realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Program realizowany jest w oparciu o podręczniki z serii „Planeta dzieci” wydawnictwa WSiP. Zajęcia dodatkowe odbywają się zgodnie z planem tygodniowym. Dzieci uczestniczą w imprezach przedszkolnych, przedstawieniach, konkursach, wycieczkach.

Wychowawcą grupy jest Pani Sabina Janik i Pani Karolina Wawrzycka

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Google Plus